O nás

Ešte nás nepoznáte ? Tak poďme na to kamaráti, v krátkosti nás predstavím. Sme dvaja útulkáči. Ja som Keyla a pochádzam zo Sielnice, čiže som tak na polku Stredoslováčka a mám aj brata. Volá sa Thor a jeho páničkovia doniesli z útulku v Senici. Poviem Vám, najšťastnejšia som nebola keď ho doniesli, ale nakoniec som aj rada, že je doma. Aspoň mám na koho hodiť vinu, keď to doma smrdí prúserom. Ale o tom potom v našom blogu, kde Vás budeme informovať o našich zážitkoch. Poďme sa spoločne pozrieť na ďalšie detaily o nás. Ale najprv vám ukážem našu fotku.
 
IMG_4649
 

Naša vízia

Sme si vedomí toho, aké máme šťastie, že sme sa dostali z útulku práve k nám domov. Aj keď občas sa tak nesprávame ????. Mrzí nás ale, že také šťastie nemajú všetký psíky čakajúce na nový domov. Práve preto sme sa rozhodli s našim páničkom vymyslieť tento projekt, ktorým okrem toho, že Vám doprajeme kúsok z nás, pomôžeme aj psíkom v útulku.
 
Ako to?
 
Spoločne s páničkom, ako tím prepsiky sa plánujeme aj naďalej zúčastňovať akcií z ktorých zisk venujeme psíkom, ktoré to potrebujú. Je pravda, že tých akcií bolo minulý (a zároveň náš prvý) rok málo, kvôli pandemickej situácií, no aj málo sa predsa počíta. Jednou z akcií bolo napríklad otvorenie pobočky našich kamoškovcov z MMG BARBER v Nitre, kde sme mali so sebou menší stánok. Spoločne sme za pár hodín dali dokopy vyše 600€ a všetko sme teda venovali útulku Tuláčik v Brezne. Veríme, že tento rok bude podobných akcií viac a viac a my budeme môcť pomáhať aspoň tak, ako to bude v našich silách.
 
Ako pomáha náš e-shop?
 
Veľmi dôležité je napísať, že tento projekt nás neživí, no napĺňa nás. Pracujeme takisto ako vy ostatní a celý projekt prepsiky riešime popri práci. Našim hlavným cieľom je okrem pomoci psíkom podporiť domáci trh a domácu výrobu. Rozhodli sme sa preto zabezpečovať pre našich chlpáčov aj nechlpáčov čo najkvalitnejšie produkty a zároveň tak pomáhať a tak 10% zo zisku z každého produktu venujeme taktiež na pomoc psíkom. Konkrétne tie peniažky dávame bokom a na konci roka sa to všetko nahromadí a my znovu nakúpime všetko potrebné a spravíme maximum, čo bude v našich silách.
 
granulky o nas
 
Náš prvý rok na "scéne" (rok 2021) sme to takto urobili aj s vašou pomocou. Dočítate sa o tom (už čoskoro) aj v našom blogu, alebo si to môžete pozrieť na našom instagrame. Veríme však, že prepsiky.sk si obľúbite tak, aby sa z nás stal plnohodnotný brand psíčkarov a budeme vedieť pomáhať aj častejšie do roka. Máme veľa plánov, poďte do toho s nami !
 
Pac & slinku, kamoškovci!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie