O nás

Ešte nás nepoznáte ? Tak poďme na to kamaráti, v krátkosti nás predstavím. Sme dvaja útulkáči. Ja som Keyla a pochádzam zo Sielnice, čiže som tak na polku Stredoslováčka a mám aj brata. Volá sa Thor a jeho páničkovia doniesli z útulku v Senici. Poviem Vám, najšťastnejšia som nebola keď ho doniesli, ale nakoniec som aj rada, že je doma. Aspoň mám na koho hodiť vinu, keď to doma smrdí prúserom. Ale o tom potom v našom blogu, kde Vás budeme informovať o našich zážitkoch. Poďme sa spoločne pozrieť na ďalšie detaily o nás. Ale najprv vám ukážem našu fotku.
 
IMG_4649
 

Naša vízia

Sme si vedomí toho, aké máme šťastie, že sme sa dostali z útulku práve k nám domov. Aj keď občas sa tak nesprávame ????. Mrzí nás ale, že také šťastie nemajú všetký psíky čakajúce na nový domov. Práve preto sme sa rozhodli s našim páničkom vymyslieť tento projekt, ktorým okrem toho, že Vám doprajeme kúsok z nás, pomôžeme aj psíkom v útulku.
 
Ako to?
 
Spoločne s páničkom, ako tím prepsiky sa plánujeme aj naďalej zúčastňovať akcií z ktorých zisk venujeme psíkom, ktoré to potrebujú. Je pravda, že tých akcií bolo minulý (a zároveň náš prvý) rok málo, kvôli pandemickej situácií, no aj málo sa predsa počíta. Jednou z akcií bolo napríklad otvorenie pobočky našich kamoškovcov z MMG BARBER v Nitre, kde sme mali so sebou menší stánok. Spoločne sme za pár hodín dali dokopy vyše 600€ a všetko sme teda venovali útulku Tuláčik v Brezne. Veríme, že tento rok bude podobných akcií viac a viac a my budeme môcť pomáhať aspoň tak, ako to bude v našich silách.
 
Ako pomáha náš e-shop?
 
Veľmi dôležité je napísať, že tento projekt nás neživí, no napĺňa nás. Pracujeme takisto ako vy ostatní a celý projekt prepsiky riešime popri práci. Našim hlavným cieľom je okrem pomoci psíkom podporiť domáci trh a domácu výrobu. Rozhodli sme sa preto zabezpečovať pre našich chlpáčov aj nechlpáčov čo najkvalitnejšie produkty a zároveň tak pomáhať a tak 10% zo zisku z každého produktu venujeme taktiež na pomoc psíkom. Konkrétne tie peniažky dávame bokom a na konci roka sa to všetko nahromadí a my znovu nakúpime všetko potrebné a spravíme maximum, čo bude v našich silách.
 
granulky o nas
 
Náš prvý rok na "scéne" (rok 2021) sme to takto urobili aj s vašou pomocou. Dočítate sa o tom (už čoskoro) aj v našom blogu, alebo si to môžete pozrieť na našom instagrame. Veríme však, že prepsiky.sk si obľúbite tak, aby sa z nás stal plnohodnotný brand psíčkarov a budeme vedieť pomáhať aj častejšie do roka. Máme veľa plánov, poďte do toho s nami !
 
Pac & slinku, kamoškovci!