Poďme to vyhrotiť !


Čo títo zas vymýšľajú?

Áno, kamoškovci, vymýšľame. A práve to, ako byť čo najväčším prínosom a pomôcť tak tým, ktorí to tak veľmi potrebujú - našim útulkáčom.

Ako už iste viete, celý náš koncept a aj tento e-shop vznikol s tým, že sme chceli zlepšiť život psíkom v útulku. Doma už máme dvoch a tak je nad slnko jasné, že si nemôžeme zobrať všetkých. Preto sme sa rozhodli pomôcť aspoň tým, že minimálne 10% ročného zisku venujeme vybranému útulku/útulkom. Samozrejme počas roka sme sa zúčastňovali aj akcií a zbierok, kde sme 100% venovali útulkom, ako napríklad naposledy útulku Tuláčik z Brezna pri otvárani MMG PESCHI BARBERS v Nitre. 

Bude to stačiť?!

Samozrejme, všetkým je nad slnko jasné, že pri tom počte produktov a cenách ktoré máme, všetky útulky nespasíme :) Úprimne, ani len jeden. Ale, môžeme pomôcť ako len najlepšie vieme a urobiť pre to maximum. 
My to už aj robíme, ale čo ty, kamoš? Ideš do toho s nami?

Rozhodli sme sa Vám dať možnosť prispieť a spoločne tak spraviť niečo jedinečné, čo tu ešte nebolo.  

Ako na to?

Kamoškovci, je nás kopa. Či už psíčkarov ako takých alebo ľudí na našom Instagrame, alebo celkovo na sociálnych sieťach. Keď si každý odpustí len 1- 2 kávy a prispeje, môžeme vyzbierať naozaj krásnu sumu. Práve preto sme sa rozhodli založiť transparentný účet, kde ktokoľvek z vás môže prispieť ľubovoľnou sumou. 

Urobiť tak môžeš napríklad aj naskenovaním tohto QR kódu.

QR kod

 

Následne k tejto sume pripočítame peniažky od nás a nakúpime útulku/útulkom to, čo budú potrebovať. Zbierka trvá do 10.12.2021 a je komplet transparentná. Po nakúpeni budú doložené doklady o zakúpení potrieb pre útulky.

Tak čo, ideš do toho s nami?!

Nezabudni nám zanechať odber, aby si sa dozvedel o nových článkoch ako prvý.